کلود لینوکس

کلود لینوکس چیست ؟

کلود لینوکس سیستم عاملی پیشرو در زمینه میزبانی هاست های اشتراکی طی چند سال اخیر بوده که پایداری ، امنیت و سوداوری سرور شما را افزایش میدهد .
این سیستم عامل با جداسازی هر کاربر هاست و قرار دادن هر کاربر در یک فضای کاملا مجزا از دیگران با میزان پردازنده و رم از قبل مشخص شده توسط مدیر سرور به زبان ساده هر حساب میزبانی هاست را به یک سرور مجازی مجزا تبدیل میکند . به این ترتیب حفره های امنیتی وب سایت یک کاربر موجب ایجاد مشکل برای حساب های دیگر یا سرور اصلی نخواهد شد و امنیت بسیار بالایی را برای سرور و کاربران دیگر رقم میزند و همچنین با توجه به مشخص بودن حد مجاز مصرف هر کاربر از مابع سرور بالا بودن مصرف یک کاربر موجوب بالا رفتن لود سرور اصلی و در نتیجه اختلال در کلیه هاست ها نخواهد شد ، از دیگر امکاناتی که به آن دست خواهید یافت امکان ارائه چندین نسخه php به صورت همزمان و قابل انتخاب توسط کاربر در حساب هاست خود کاربر است .
امروزه بسیاری از سرویس دهنده های هاستینگ اشتراکی و بسیاری از سازماها در مصارف داخلی خود با توجه به امکانات فوق العاده رو به این سیستم عامل آورده اند
کلود لینوکس قابلیت نصب از ابتدا توسط سیستم عامل اختصاصی خود و یا نصب بر روی سیستم عامل فعلی سرور را داراست و با اکثر کنترل پنل های میزبانی همانند دایرکت ادمین ، سی پنل و پلسک سازگاری کامل دارد .
هم اکنون شما نیز میتوانید با خرید لایسنس این سیستم و تحویل آنی آن پس از پرداخت از امکانات بیشمار این سیستم عامل بهرمند شوید .

کرنل کر چیست؟

یکی از دغدغه های مدیران سرور نیاز مبرم به دریافت آپدیت های امنیتی سیستم عامل است ، علاوه بر این موضوع مشکل اصلی بعد از انجام آپدیت هست که بعد از هر بار آپدیت کرنل نیاز به ریبوت سرور جهت اعمال آپدیت دارد .
با استفاده از کرنل کر آپدیت ها را به صورت خودکار بدون نیاز به ریبوت سرور دریافت خواهید کرد ، کرنل کر اکثر توزیع های لینوکسی را پشتیبانی میکند و هم اکنون میتوانید با سفارش آنلاین پس از پرداخت به صورت آنی لایسنس کرنل کر را دریافت نمایید .